Jestem bezpieczny PDF Drukuj Email
Wpisany przez Cybul Magdalena   
poniedziałek, 21 maja 2018 12:41

„Jestem bezpieczny 2018”


SUKCES NASZEJ DRUŻYNY W XVIII ELIMINACJACH KONKURSU WIEDZY PREWENCYJNEJ

JESTEM BEZPIECZNY 2018

 

W dniu 27 kwietnia 2018r. na kolejnej edycji Konkursu Gminnego „Jestem bezpieczny 2018” drużyna naszej szkoły w składzie: Jowita Błaszczak kl. IV, Juliusz Baran kl. V, Klaudia Szumiec kl. VIB zajęła I miejsce i awansowała do eliminacji powiatowych konkursu w Lubartowie.

Konkurs powiatowy odbył się  17 maja  2018r.  w  Szkole Podstawowej nr 3

w Lubartowie. Do konkursu przystąpiło 12 drużyn z całego powiatu lubartowskiego. Konkurs składał się z trzech konkurencji: test wiedzy z 20 pytań, 2 minutowej scenki prezentującej szkołę i bezpieczne hasło, a także plakat z projektem koszulki promującej bezpieczeństwo. Niespodzianką dla wszystkich był pokaz pierwszej pomocy zaprezentowany przez strażaków PSP w Lubartowie.

Nasza drużyna poszerzona o uczennicę kl. V Klaudię Łukasiewicz zdobyła III miejsce.

Do sukcesu naszej drużyny przyczyniła się pani Ewa Jaroszyńska, która zaprojektowała i wykonała projekt koszulki a także pani Magdalena Cybul autorka tekstu prezentacji  i trenerka naszych uczniów. Obu paniom serdecznie dziękujemy.

 

 

Małgorzata Janasz

 

 

Poprawiony: czwartek, 24 maja 2018 14:57
 

Dzisiaj nie pytamy


9 Grudnia 2022
Piątek
Imieniny obchodzą:
Delfina, Joachim,
Joachima, Leokadia,
Loda, Waleria,
Wielisława,
Wiesław
Do końca roku zostało 23 dni.